Numer telefonu:+48 33 867 60 21

• Niedziela (26.05.2019) ➜ VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
  • Poniedziałek (27.05.2019) ➜ Dni modlitw o urodzaje
  • Wtorek (28.05.2019) ➜ Dni modlitw o urodzaje
  • Środa (29.05.2019) ➜ Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy. Dni modlitw o urodzaje.
  • Czwartek (30.05.2019) ➜ Wspomnienie Św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika, patrona diecezji
  • Piątek (31.05.2019) ➜ Święto Nawiedzenia NMP
  • Sobota (01.06.2019) ➜ Wspomnienie Św. Justyna, męczennika
  • Niedziela (02.06.2019) ➜ Uroczystość Wniebowstąpienia NMP
Bóg zapłać mieszkańcom z placu: Kociołka za ofiarę Mszy św., za pokrycie kosztów wystroju kościoła i sprzątania świątyni.
Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu: Koniorka.

Dzisiaj:

• dzisiaj o godz. 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne połączone z majówką
  • w dzisiejszą niedzielę modlimy się za wszystkie matki z racji ich święta.

W tym tygodniu:

• majówki odprawiamy: w tygodniu po mszy św. wieczornej, a w niedziele i święta o godz. 17.30
  • w najbliższy poniedziałek po wieczornej mszy św. modlitwy do św. Marcina, Patrona Parafii połączone z majówką
  • w poniedziałek, wtorek, środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje zwane Dniami Krzyżowymi. Tradycyjnie po mszy św. o godz. 6:30 w dni krzyżowe procesja w intencji o dobre urodzaje.
  • w środę po wieczornej mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z majówką
  • we czwartek po wieczornej Mszy na plebanii odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci wyjeżdżających na wyjazd wakacyjny do Wisełki
  • w piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  • w piątek od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. dla kandydatów do bierzmowania, rodziców, chrzestnych i wszystkich zaintersowanych. Sakrament bierzmowania w naszej Parafii będzie 4 czerwca o godz. 17.00.

Są jeszcze wolne miejsca na drugi termin (w październiku) na pielgrzymkę do Sanktuariów w Północnych Włoszech. Zapisy w zakrystii.

W kaplicy przy głównym wejściu są dwie skrzynki do których możemy wrzucać prośby do św. Marcina i do MB Nieustającej Pomocy. W intencji tych próśb będziemy się modlić w poniedziałek do św. Marcina, a w środę do MB Nieustającej Pomocy.

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę religijną.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA
ŻYCZĄ DUSZPASTERZE