Numer telefonu:+48 33 867 60 21

Liturgiczne obchody tygodnia:

• Niedziela (19.05.2019) ➜ V NIEDZIELA WIELKANOCNA
  • Wtorek (21.05.2019) ➜ Wspomnienie Św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika
  • Piątek (24.05.2019) ➜ Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Dzień modlitw za kościół w Chinach.
  • Niedziela (26.05.2019) ➜ VI NIEDZIELA WIELKANOCNA (Dzień Matki)
Bóg zapłać mieszkańcom z placu: Miki koło Magazynu za ofiarę Mszy św., za pokrycie kosztów wystroju kościoła i sprzątania świątyni.
Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu: Kociołka.

Dzisiaj:

• dzisiaj w Parafii na mszy św. o 10.00 przeżywamy uroczystość rocznicy Pierwszej Komunii św. – dzieci polecamy modlitewnej pamięci całej Wspólnoty.
  • Na sumie o 11.30 chrzest i roczek
  • dzisiaj o godz. 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne połączone z majówką
  • w zeszłą niedzielę - drugą miesiąca - składka przeznaczona na pokrycie kosztów remontów i utrzymania kościoła, cmentarza i budynków parafialnych wyniosła 7 800 zł.

W tym tygodniu:

• majówki odprawiamy: w tygodniu po mszy św. wieczornej, a w niedziele i święta o godz. 17.30
  • w najbliższy poniedziałek po wieczornej mszy św. modlitwy do św. Marcina, Patrona Parafii połączone z majówką
  • we wtorek, msza św. o godz. 18.00 w intencji zmarłych polecanych w czasie pogrzebu oraz w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 17.20 różaniec do siedmiu boleści MB. Serdecznie zapraszamy do modlitwy i na Eucharystię
  • w środę po wieczornej mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z majówką
  • w środę przypada 24. rocznica pobytu papieża Św. Jana Pawła II w naszej diecezji
  • w sobotę Ks. Bp Roman Pindel o godz. 10.00 w Katedrze w Bielsku udzieli święceń kapłańskich. Kandydatów do święceń polecamy modlitewnej pamięci parafian.
  • w przyszłą niedzielę będziemy się modlić za wszystkie matki z racji ich święta.

Są jeszcze wolne miejsca na drugi termin (w październiku) na pielgrzymkę do Sanktuariów w Północnych Włoszech. Zapisy w zakrystii.

W kaplicy przy głównym wejściu są dwie skrzynki do których możemy wrzucać prośby do św. Marcina i do MB Nieustającej Pomocy. W intencji tych próśb będziemy się modlić w poniedziałek do św. Marcina, a w środę do MB Nieustającej Pomocy.

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę religijną.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA
ŻYCZĄ DUSZPASTERZE