Numer telefonu:+48 33 867 60 21

• Poniedziałek (22.07.2019) ➜ Święto Marii Magdaleny
  • Wtorek (23.07.2019) ➜ Święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  • Środa (24.07.2019) ➜ Wspomnienie Św. Kingi, dziewicy
  • Czwartek (25.07.2019) ➜ Święto Św. Jakuba, apostoła Wspomnienie Św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżujących
  • Piątek (26.07.2019) ➜ Wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
  • Niedziela (28.07.2019) ➜ XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
Bóg zapłać mieszkańcom z placu: Kasoni, Supłata, Rozmusowego i Firlejczyka za ofiarę Mszy św., za pokrycie kosztów wystroju kościoła i sprzątania świątyni.
Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu: Siedlaka i Fabiana.

Dzisiaj:

• dzisiaj o godz. 17.30 Nabożeństwo połączone z Koronką do Miłosierdzia
  • w zeszłą druga niedzielę miesiąca składka przeznaczona na pokrycie kosztów remontów i utrzymania kościoła, cmentarza i budynków parafialnych wyniosła 7140 zł. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą troskę i ofiarność.

W tym tygodniu:

• w poniedziałek – nabożeństwo do św. Marcina po wieczornej mszy św.
  • w środę – Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy po wieczornej mszy św.
  • w czwartek - Wspomnienie Św. Krzysztofa – Patrona Kierowców i Podróżujących, tradycyjnie z tej racji poświęcimy na parkingu kościelnym pojazdy po mszy św. o godz. 7.00 i 18.00. Ofiary składane z racji poświęcenia są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy
  • w piątek - Odpust w Kaplicy „u Dziadka” msza św. o godz. 16.00.

Trwa remont organów dlatego chór przez cały miesiąc lipiec będzie zamknięty oraz remontujemy główną aleję na cmentarzu prowadzącą od wejścia do kaplicy – prosimy o ostrożne poruszanie się w okolicy kaplicy.

W kaplicy przy głównym wejściu są dwie skrzynki do których możemy wrzucać prośby do św. Marcina i do MB Nieustającej Pomocy. W intencji tych próśb będziemy się modlić w poniedziałek do św. Marcina, a w środę do MB Nieustającej Pomocy.

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę religijną.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA
ŻYCZĄ DUSZPASTERZE