Numer telefonu:+48 33 867 60 21

• Piątek (25.01.2019) ➜ Święto Nawrócenia Św. Pawła, apostoła
  • Sobota (26.01.2019) ➜ Wspomnienie Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa
  • Niedziela (27.01.2019) ➜ III Niedziela Okresu Zwykłego
Bóg zapłać mieszkańcom z placu: Peka i Wolmiaka za ofiarę Mszy św., za pokrycie kosztów wystroju kościoła i sprzątania świątyni.
Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu: Galicy i Kramarza.

Dzisiaj:

• dzisiaj nabożeństwo o godz. 17.30
  • dzisiaj w niedzielę o godz. 15.00 na plebanii odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz dokonanie dopłaty osób wyjeżdżających w lutym do Ziemi Świętej.

W tym tygodniu:

• w poniedziałek- po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do św. Marcina Patrona Parafii
  • w środę - po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W zeszłą niedzielę, drugą miesiąca składka przeznaczona na pokrycie kosztów utrzymania kościoła, cmentarza i budynków parafialnych wyniosła 6 530 zł.. Za troskę i ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

Spotkanie opłatkowe Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się we wtorek 22 stycznia po Mszy Świętej wieczornej na plebanii. Przed Mszą św. o godz. 17.20 Różaniec do Siedmiu Boleści MB.

Część Księży zakończyła wizytę duszpasterską zwaną kolędą, - Kapłani, Panowie: Organista i Kościelny oraz Liturgiczna Służba Ołtarza składają Wszystkim serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę, dobre słowo, poczęstunek oraz złożone ofiary, które w części zostaną przekazane na Diecezję, na Parafię i reszta do dyspozycji księży. W intencji odwiedzanych Rodzin księża odprawią msze św.:
  • Ks. Proboszcz w czwartek 24 stycznia o godz. 18.00,
  • Ks. Marcin Suchanek w czwartek 24 stycznia o godz. 18.00,
  • Ks. Sławomir Zadora w czwartek 24 stycznia o godz. 18.00,
  • Ks. Stanisław Czernek w piątek 25 stycznia o godz. 18.00,
  • Ks. Marcin Samek jak zakończy kolędę to wtedy termin zostanie podany.

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę religijną.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA
ŻYCZĄ DUSZPASTERZE