Numer telefonu:+48 33 867 60 21
Numer telefonu Księdza Dyżurnego:506 276 466

Niedziela, 20.10.2019 - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA. Światowy Dzień Misyjny.

Liturgiczne obchody tygodnia:

• Niedziela (20.10.2019) ➜ XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA. Światowy Dzień Misyjny.
  • Wtorek (22.10.2019) ➜ Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
  • Czwartek (24.10.2019) ➜ Wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa
  • Niedziela (27.10.2019) ➜ Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego
Bóg zapłać mieszkańcom z placu Peka  i Wolmiaka za ofiarę Mszy św., za pokrycie kosztów wystroju kościoła i sprzątania świątyni.
Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu Galicy i Kramarza.

Dzisiaj:

• dzisiaj o godz. 17.30 Nabożeństwo różańcowe
  • dzisiejszą niedzielę msza św. chrzcielna i roczki o godz. 11.30
  • w poprzednią drugą niedzielę miesiąca składka przeznaczona na zakupienie opału do ogrzewania kościoła wyniosła 7 420 zł. Za Waszą troskę i ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu:

• przez cały październik zapraszamy codziennie o godz. 17:30 na różaniec
  • w poniedziałek - różaniec o godz. 17.30 połączony z nabożeństwem do św. Marcina
  • w środę różaniec św. połączony z nabożeństwem do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

W ostatnią sobotę miesiąca tj. 26 października br. pragniemy zorganizować tzw. Pielgrzymkę wypominkową. W tym roku do Miechowa. Koszt autobusu plus ubezpieczenie wynosi 40 zł. od osoby. Zapisy w zakrystii (potrzebny przy zapisie jest pesel do ubezpieczenia i adres zamieszkania). Wyjazd z parkingu koło kościoła o godz. 6.00. Są jeszcze wolne miejsca w drugim autokarze.

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych
. Prosimy, aby zadbać o groby i porządek na cmentarzu. W kancelarii przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

W związku z powstającym Gminnym Klubem Seniora Przedstawiciele Urzędu Gminy Radziechowy Wieprz zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 21 października br. na godz. 17.00 do świetlicy GCKPT znajdującej się nad strażnicą w Radziechowach.

W kaplicy przy głównym wejściu są dwie skrzynki do których możemy wrzucać prośby do św. Marcina i do MB Nieustającej Pomocy. W intencji tych próśb będziemy się modlić w poniedziałek do św. Marcina, a w środę do MB Nieustającej Pomocy.

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę religijną.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA
ŻYCZĄ DUSZPASTERZE