Numer telefonu:+48 33 867 60 21
Numer telefonu Księdza Dyżurnego:506 276 466

Poprawki terminów kolędy

Kolęda 2018/2019

Ks. Proboszcz

Ze względu na uroczystości w Krakowie, święcenia biskupie kolegi rocznikowego Ks. Proboszcz jest zmuszony przenieść kolędę z dnia 5 stycznia na 18 i 21 stycznia
 
data dzień godzina trasa rodziny
04.01.2019 Piątek 14.00 PIEKARSKA – SPORTOWA P.FABIAN JAROSŁAW (Piekarska) –
P.JURKIEWICZ EDWARD (Sportowa )
06.01.2019 Niedziela 13.00 PIEKARSKA – WSPÓLNA P. BRAŃKA MIROSŁAW(Piekarska) –
P. KNAPEK PIOTR (Wspólna )
07.01.2019 Poniedziałek 14.00 MODRZEWIOWA P.KNAPEK CZESŁAWA (Modrzewiowa) –
P.ZUZIAK STEFAN (Modrzewiowa)
09.01.2019 Środa 14.00 RÓŻANA-MŁODYCH P. KUMOREK ELŻBIETA (Różana) –
P. RYPIEŃ BOGDAN (Młodych)
10.01.2019 Czwartek 14.00 MODRZEWIOWA P.KACZMAREK RAFAŁ (Modrzewiowa) –
P.SAPETA PAWEŁ (Modrzewiowa)
11.01.2019 Piątek 14.00 WAJDOWA - ZAKOLE P.LIZAK STANISŁAW (Wajdowa) –
P.WALUŚ BARBARA (Kwiatowa)
12.01.2019 Sobota 9.00 JASNA P.RYBARSKI SEBASTIAN (Jasna ) –
P.KLIŚ STANISŁAW (Jasna)
13.01.2019 Niedziela 13.00 WAJDOWA - ZAKOLE P.WĘGRZYN ARTUR (Kwiatowa) -
P.PŁONKA KAZIMIERZ (Zakole)
14.01.2019 Poniedziałek 14.00 BUKOWA P.TLAŁKA TADEUSZ (Bukowa) –
P.BROŻEK STEFAN (Bukowa)
15.01.2019 Wtorek 14.00 KASONI – WSPÓLNA - ŁĄCZNA P. ADAMCZYK PAWEŁ (Kasoni) –
P. JAKUBIEC STEFANIA (Galiców)
18.01.2019 Piątek 14.00 GALICÓW – WSPÓLNA - WIŚNIOWA P. GNATOWICZ MARIAN (Galiców) –
P. WOJTYŁA JÓZEF (Wiśniowa)
21.01.2019 Poniedziałek 14.00 GALICÓW – WSPÓLNA - WIŚNIOWA P. MAŚLANKA CZESŁAWA (Galiców) –
P. DURAJ EUGENIA (Wiśniowa)
 

Ks. Marcin Samek

Ze względu na schorzenie nogi Ks. Marcin Samek jest zmuszony przenieść kolędę z dni 31 grudnia, 4,8,11 stycznia na 27, 29, 31 stycznia i 1 luty
 
data dzień godzina trasa rodziny
13.01.2019 Niedziela 13.00 ŚW. MARCINA-LIPOWA P.MOCZAŁA GRZEGORZ (św. Marcina) –
P.KONIOR JULIAN (Lipowa)
20.01.2019 Niedziela 13.00 DĘBOWA – NOWA – ROLNICZA - STANOWA P.KUBLIN MIECZYSŁAW (Dębowa) –
P. OZIMIŃSKA JADWIGA (Nowa)
22.01.2019 Wtorek 14.00 DĘBOWA – NOWA – ROLNICZA - STANOWA P.HARĘŻLAK DANIEL (Nowa) –
P. HARĘŻLAK WIESŁAW (Stanowa)
24.01.2019 Czwartek 15.30 DWÓR I POŁOWA P. KOZYRA WIESŁAW (Nowy Dwór) –
P.CIURUŚ STANISŁAW (Pod Górkami)
25.01.2019 Piątek 14.00 DWÓR ZAKOŃCZENIE P.SYPOSZ SEBASTIAN (Żywiecka) –
P.SAPETA SZYMON (Stanowa)
27.01.2019 Niedziela 13.00 KOPIEC P.WŁOCZKO JANUSZ (Leśna)-
P.MIKA JÓZEF(Leśna)
29.01.2019 Wtorek 14.00 GŁÓWNA – SZKOLNA - P. MATLAK CZESŁAWA (Główna) –
P.ZUZIAK JAN (Szkolna)
31.01.2019 Czwartek 15.30 BOCZNA DĘBOWEJ - WAŁOWA P.JARCO LIDIA (Dębowa)-
P. PASŁAWSKI MAREK (Wałowa)
01.02.2019 Piątek 14.00 SZKOLNA - KAMIENNA P. KONIOR HENRYK (Szkolna) –
P.MARSZAŁEK STANISŁAW (Kamienna)
 

Ks. Sławomir Zadora

data dzień godzina trasa rodziny
27.12.2018 Czwartek 9.00 MICHALSKICH – ABRAMSKA - ZAKOLE P.JANIK STANISŁAW (Abramska) –
P.PŁONKA PAWEŁ (Zakole)
28.12.2018 Piątek 9.00 MODRZEWIOWA – GŁÓWNA - SŁONECZNA P.COPIJA JANUSZ ( Modrzewiowa ) -
P. WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ (Słoneczna)
29.12.2018 Sobota 9.00 TOPOLOWA – MACIEJKÓW - GŁÓWNA P.MIKA EDWARD (Topolowa) –
P.GRYC ROZALIA (Głównej)
30.12.2018 Niedziela 13.00 BOCZNA ŁUKOWEJ- AKACJOWA P. JURASZEK KRYSTYNA (Akacjowa)-
P. PAWLUS EUGENIUSZ (Akacjowa)
31.12.2018 Poniedziałek 9.00 SUCHEDLA P.ROZMUS JACEK (Leśna) –
P.ZIAJKA ŁUCJA (Zielona)
08.01.2019 Wtorek 14.00 ŁAGODNA - MORAWCÓW P. URBAŚ GRZEGORZ (Łagodna)-
P. TLAŁKA ARTUR (Morawców)
15.01.2019 Wtorek 14.00 AKACJOWA - WAŁOWA P. PAWLUS MAREK (Akacjowa) –
P. COPIJA EUGENIUSZ (Wałowa)
16.01.2019 Środa 14.00 SADOWA - GŁÓWNA - ŚW. MARCINA P. KONIOR ANDRZEJ (Sadowa) –
P.MĄKA EDWARD (Główna)
19.01.2019 Sobota 9.00 GŁÓWNA-MODRZEWIOWA P.JAGOSZ CZESŁAW (Główna) –
P. JAFERNIK ALEKSANDRA (Modrzewiowa)

Ks. Stanisław Czernek

data dzień godzina trasa rodziny
02.01.2019 Środa 13.00 PEKÓW - WAJDOWA P. SUFA STANISŁAWA (Peków) -
P. BĄK KRZYSZTOF (Wajdowa)
06.01.2019 Niedziela 13.00 SŁONECZNA-ŁUKOWA P. DUDKA WIESŁAW (Słoneczna) –
P. BARCIK KATARZYNA (Łukowa)
09.01.2019 Środa 14.00 PROMIENNA - STUDZIENNA P. ZIĘBA ANDRZEJ (Promienna) –
P. CUDZICH WŁADYSŁAW (Studzienna)
16.01.2019 Środa 14.00 BOCZNA MODRZEWIOWEJ-PROMIENNA P.AMBROZIAK (Ogrodowa) –
P.KASPEREK MAREK (Promienna)
17.01.2019 Czwartek 14.00 BOCZNA MODRZEWIOWEJ-PROMIENNA P.WALIGÓRA STANISŁAW (Modrzewiowa) –
P.BIEGUN PAWEŁ (Ogrodowa)
18.01.2019 Piątek 14.00 ŚW. MARCINA P. PAWLUS BARBARA (św. Marcina) –
P. MITRĘGA PAWEŁ (św. Marcina)

Ks. Marcin Suchanek

data dzień godzina trasa rodziny
02.01.2019 Środa 13.00 GŁÓWNA P. GAWROŃSKA WŁADYSŁAWA (Główna) -
P. JAGOSZ GENOWEFA (Główna)
03.01.2019 Czwartek 14.00 UL. ŚW. MARCINA P. SZPAK JADWIGA (św. Marcina) –
P. BŁACHUT MAREK (św. Marcina)
05.01.2019 Sobota 9.00 WISŁÓW - ŚW. MARCINA P. JAGOSZ KAZIMIERZ (św. Marcina) -
P. MANICIAK KRZYSZTOF (św. Marcina)
22.01.2019 Wtorek 14.00 STUDZIENNA – WSPÓLNA - MORAWCÓW P.KOWALCZYK ZDZISŁAW (Studzienna) –
P. BORKOWSKA BARBARA (Morawców)
23.01.2019 Środa 14.00 MŁODYCH - BOCZNA SŁONECZNEJ - SŁONECZNA P. LACH STANISŁAW (Młodych) –
P. RYPIEŃ JAN (Słoneczna)