Niedziela, 15.05.2022 - V Niedziela Wielkanocna

Liturgiczne obchody tygodnia:

Niedziela (15.05.2022) ➜ V Niedziela Wielkanocna

Poniedziałek (16.05.2022) ➜ Święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski

Sobota (21.05.2022) ➜ Wspomnienie Św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika

Niedziela (22.05.2022) ➜ VI Niedziela Wielkanocna

Bóg zapłać mieszkańcom z placu: MIKI koło Magazynu za ofiarę Mszy św., za pokrycie kosztów wystroju kościoła i sprzątania świątyni.
Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu: KOCIOŁKA.

Dzisiaj:

• dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii św. klas czwartych. Dziękujemy Pani Katechetce, dzieciom  rocznicowym i ich rodzicom za przygotowanie dzisiejszej uroczystości.
  • dzisiaj, w trzecią niedzielę miesiąca, Przyjaciele Najświętszego Sakramentu będą adorować Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 12.00 do godz. 17.30.
  • dzisiaj o godz. 17.30 Nabożeństwo majowe, wypominki i Msza św. wieczorna.
  • w zeszłą, drugą niedzielę miesiąca, składka przeznaczona na wkład własny do trzeciego etapu wykonania izolacji pionowej kościoła wyniosła 7 820zł, a na konto od zeszłej drugiej niedzieli wpłynęło 2 350zł. Za Waszą troskę i ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu:

• w dni powszednie okazja do spowiedzi św. przed rannymi Mszami św. oraz od godz. 17.30 do godz. 18.00
  • w poniedziałek - Nabożeństwo do św. Marcina o godz. 17.45
  • we wtorek - Msza św. w intencji zmarłych polecanych w czasie pogrzebu o godz. 18.00
  • w środę –  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45
Nabożeństwa majowe odprawiamy – w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz. 17.30

Wczoraj, w sobotę 14 maja,  dzieci z klas 3 przystąpiły do I Komunii św. Dziękujemy Ks. Tomaszowi za przygotowanie dzieci do sakramentu Pojednania i Eucharystii oraz liturgii na tę uroczystość. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie kościoła do tej uroczystości i złożony dar ołtarza.

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA
ŻYCZĄ DUSZPASTERZE