Niedziela, 25.09.2022 - XXVI Niedziela Zwykła

Piątek (30.09.2022) ➜ Wspomnienie Św. Hieronima, kapłana i DK

Sobota (01.10.2022) ➜ Wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i DK

Niedziela (02.10.2022) ➜ XXVII Niedziela Zwykła

Bóg zapłać mieszkańcom z placu: MIKI koło Kościoła za ofiarę Mszy św., za pokrycie kosztów wystroju kościoła i sprzątania świątyni.
Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu: ŻURKOWSKICH i BŁACHUTKA.

Dzisiaj:

• o godz. 15.00 Msza św. Róż z naszej Wspólnoty
  • o godz. 17.30 Nabożeństwo, wypominki i Msza św. wieczorna.
  • na Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się w intencji naszego Wikariusza Ks. Damiana z okazji Jego imienin

W tym tygodniu:

• w dni powszednie okazja do spowiedzi św. przed rannymi Mszami św. oraz od godz. 17.15 do godz. 17.45
  • wypominki roczne we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 17.45
  • w poniedziałek - Nabożeństwo do św. Marcina o godz. 17.45
  • we wtorek - Msza św. w intencji zmarłych polecanych w czasie pogrzebu o godz. 18.00
  • w środę –  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. .
w I sobotę - oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. o godz. 18.00 w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam, Ojczyzny i w intencji Wspólnoty Szkaplerza św. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec święty z rozważaniami oraz adoracja do godz. 21:00 zakończona Błogosławieństwem Eucharystycznym i Apelem Jasnogórskim.

Od soboty 1 października rozpoczynamy  nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15 prowadzone w wyznaczonym porządku. W trakcie różańca osoby, które nie zostają na Mszy św. będą miały możliwość przystąpienia do Komunii św. Po różańcu będą wypominki lub nabożeństwo i Msza św. Harmonogram prowadzenia nabożeństw będzie w przyszłej gazetce parafalnej, na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. W pierwszą sobotę października różaniec wyjątkowo po Mszy św. wieczornej.

W przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 12.00 Msza św. połączona z procesją różańcową (zapraszamy przedstawicieli Róż, sztandar i wszystkich chętnych, prosimy o przygotowanie ołtarzy wokół kościoła)

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę.

Przypomnienie o parkowaniu po jednej stronie drogi prowadzącej do głównego wejścia do kościoła, aby w razie potrzeby karetka mogła spokojnie dojechać do zakrystii.

Na rok 2023 - wypominki dajemy od 1 października br., a Msze św. będziemy rezerwować od 3 listopada br.. Szczegóły dotyczące składania wypominek i rezerwowania Mszy św. są wywieszone w gablotach parafalnych oraz na stronie internetowej parafii.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA
ŻYCZĄ DUSZPASTERZE