PIELGRZYMKA - Sanktuaria Maryjne na Pomorzu oraz Toruń i Malbork w terminie 14 -18.04.2024

Sanktuaria Maryjne na Pomorzu oraz Toruń i Malbork w terminie:       14 -18.04.2024

1 dzień – godz. 7.00 Msza św. wyjazd z Radziechów, przejazd do Torunia Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Przejazd do centrum miasta zwiedzanie z przewodnikiem ok.2 godz.; ruiny zamku krzyżackiego, Krzywa Wieża, Dwór Artusa, Ratusz Staromiejski, pomnik Mikołaja Kopernika, Wielki Spichlerz barokowy – zewnątrz, dom narodzin Mikołaja Kopernika, Przejazd do Domu Pielgrzyma im. J. Pawła II, obiadokolacja, Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy, nocleg.

2 dzień- godz. 7.00 Msza Św. w kaplicy, śniadanie, przejazd do Kwidzynia zwiedzanie z przewodnikiem; Krypta Wielkich Mistrzów, kaplica bł. Doroty, katedra (bilet 16 zł zamek, zew. Następnie krótka wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Piaseckiej. Pelpin Kompleks Pocysterski, Katedra, zwiedzanie z przewodnikiem (bilet 15 zł) Przejazd do Wejherowa, Sanktuarium Pasyjno Maryjne z cudownym obrazem, obiadokolacja, nocleg x 3 w Domu Pielgrzyma.

3 dzień - śniadanie, przejazd do Swarzewa, Sanktuarium  Madonny Królowej Morza – opiekunki rybaków, Msza Św., następnie przejazd na Mierzeje Helską, fokarium (bilet normalny 15 zł, ulg.10 zł) Przejazd do Gdyni - Skwer Kościuszki, okręt wojenny „Błyskawica –zew. oraz jedna z największych atrakcji, wodne ZOO – akwarium (bilet normalny 33 zł.  ulg.24 zł). Powrót do Wejherowa, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień –Msza Św.  śniadanie, przejazd do Gdańska, Archikatedra Oliwska koncert Organowy

(bilet 4 zł) następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem, spacer ulicą Długą, Długi Targ tworzące Trakt Królewski, Ratusz (bilet ulg. 18 zł), muzeum Bursztynu (bilet normalny 35 zł., ulgowy 25 zł) Fontanna Neptuna, Złota Kamienica, Złota Brama, Brama Zielona, Dom Uphagena, Żuraw, Bazylika Mariacka, czas wolny na kawę. Przejazd na Westerplatte – miejsce pierwszej bitwy II wojny światowej, Pomnik Obrony Wybrzeża. Powrót do Wejherowa, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – Msza św. śniadanie, przejazd do Malborka, zamek Wielkich Mistrzów Krzyżackich z XIV-XV w.  Zwiedzanie z przewodnikiem ok. 3 godz., podział na 2 grupy (bilet normalny 67 zł, ulgowy 47 zł) Powrót do Radziechów w drodze powrotnej przerwa na obiad we własnym zakresie. Przyjazd w godzinach wieczornych ok. godz. 23.00

Cena; 950 kalkulacja na 45 os.

Cena obejmuje;

- przejazd autokarem + opłaty i parkingi

- 4 noclegi pok. 2,3,4 os.

- 4 śniadania

- 4 obiadokolacje