Dzień Chorego w naszej wspólnocie

W sobotę 9 lutego 2019 roku w naszej wspólnocie przeżywaliśmy Światowy Dzień Chorego. O godzinie 10.00 w kościele została odprawiona msza św. w intencji starszych, cierpiących, chorych z naszej parafii raz w intencji osób, które opiekują się nimi.

W sobotę 9 lutego 2019 roku w naszej wspólnocie przeżywaliśmy Światowy Dzień Chorego. O godzinie 10.00 w kościele została odprawiona msza św. w intencji starszych, cierpiących, chorych z naszej parafii raz w intencji osób, które opiekują się nimi.
Mszy św. przewodniczył ks. Stanisław Czernek senior mieszkający i pomagający w Radziechowach. Wygłosił okolicznościowe kazanie, po którym wraz z Ks. Proboszczem udzielili Sakramentu Namaszczenia 117 osobom, które czuły taką potrzebę.

Po skończonej mszy św. na plebanii odbyło się spotkanie przy stole, w czasie którego przy kawie i ciastku toczyły się dyskusje na różne tematy.
Spotkanie przy stole przygotowały Panie z Zespołu Charytatywnego oraz Panie pracujące na plebanii.

Wszystkim Osobom zaangażowanym w przygotowanie tego spotkania zarówno w kościele, jak i na plebanii składamy serdeczne podziękowania, a wszystkim chorym i ciepiącym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i odnalezienia się w przeciwnościach, a pomagającym życzymy dużo sił.