Ferie z Parafią 2020

Nasza Parafia jak co roku organizowała Ferie z Parafią, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Nasza Parafia jak co roku organizowała Ferie z Parafią, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Poniedziałek był dniem taneczno-muzycznym, więc mogliśmy trochę poruszać się w rytm muzyki razem z naszym gościem specjalnym – wodzirejem Bartkiem.
We wtorek pojechaliśmy do Tarnowskich Gór, aby zejść/zjechać pod ziemię i zobaczyć Zabytkową Kopalnie Srebra i przepłynąć Sztolnię Czarnego Pstrąga.
Środa była dniem filmowym. Mogliśmy poczuć się jak w kinie, bo nasze wspaniałe panie nauczycielki zrobiły dla nas popcorn. Naszym gościem specjalnym była Zuzia, która malowała naszych uczestników przez cały czas naszego spotkania w szkole.
W czwartek wyruszyliśmy pod Zakopane, aby zdobyć Rusinową Polanę (1180-1300 m n.p.m). Po drodze modliliśmy się dziesiątką różańca pod kaplicą na Wiktorówkach – wspierając również całą naszą parafę i parafian, modląc się do Matki Bożej Królowej Tatr.
Na zakończenie w  piątek trochę sportu (piłka nożna, siatkówka, tor przeszkód) i dużo waty cukrowej dzięki życzliwości naszego gościa specjalnego Pana Pawła.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży, szczególnie z Grupy Apostolskiej i z Animatorów Służby Liturgicznej, którzy współtworzyli to wspaniałe dzieło.

Galeria zdjęć - zobacz zdjęcia z ferii 2020