Msza św. dziękczynna za cztery lata posługi duszpasterskiej i katechetycznej ks. Marcina Samka

Ks. Marcin Samek Ks. Biskup Roman Pindel przeniósł po czterech latach Ks. Marcina Samka do Parafii Św. Jakuba w Rzykach, aby tam dalej mógł nabierać doświadczenia duszpasterskiego i katechetycznego. Pobyt na nowej parafii Ks. Marcin rozpocznie z dniem 24 sierpnia br.

ks. Marcin Samek
Ks. Marcin Samek
Ks. Biskup Roman Pindel przeniósł po czterech latach Ks. Marcina Samka do Parafii Św. Jakuba w Rzykach, aby tam dalej mógł nabierać doświadczenia duszpasterskiego i katechetycznego. Pobyt na nowej parafii Ks. Marcin rozpocznie z dniem 24 sierpnia br.

Wdzięczni za cztery lata posługi w naszej Wspólnocie dziękowalismy Panu Bogu w niedzielę 23 czerwca br. Na sumie o godz. 11,30. Okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Marcin Suchanek Dyrektor DKE w Bielsku Białej.
Przedstawiciele Wspólnot działających zarówno w Parafii jak i w Radziechowach obok słów wdzięczności złożyli pamiątki, które będą przypominały nas Ks. Marcinowi już na nowej parafii.

Jeszcze raz chcemy serdecznie podziękować Panu Bogu za dar kapłaństwa ks. Marcina i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej w Rzykach.
 

Galeria zdjęć -> zobacz więcej zdjęć z mszy dziękczynnej ks. Marcina Samka