Msza św. odpustowa i jubileuszowa ojca Rufina Juraszka OFM

W sobotę 29 czerwca br. przeżywaliśmy w naszej Wspólnocie odpust parafialny. Sumie przewodniczył Ojciec Rufin Juraszek OFM, nasz rodak, który w tym roku obchodzi swoje 80-te urodziny oraz jubileusz 50 lat kapłaństwa.

KielichW sobotę 29 czerwca br. przeżywaliśmy w naszej Wspólnocie odpust parafialny. Sumie przewodniczył Ojciec Rufin Juraszek OFM, nasz rodak, który w tym roku obchodzi swoje 80-te urodziny oraz jubileusz 50 lat kapłaństwa.
Kazanie okolicznościowe wygłosił ks. Krzysztof Żak obecnie dziekan dekanatu milowskiego, a kiedyś pracujący w naszej patrafii jako wikariusz.

Ojcu Rufinowi do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Rodzina Jubilata w darze podziękowania Panu Bogu za złoty jubileusz Ojca Rufina złożyła pamiątkowy kielich, za co składamy serdeczne podziękowania.
 

Galeria zdjęć -> zobacz wiecej zdjęć z mszy