Niedziela, 12.11.2023 - XXXII NIedziela Zwykła

Liturgiczne obchody tygodnia:

Niedziela (12.11.2023) ➜ XXXII NIedziela Zwykła
Poniedziałek (13.11.2023) ➜ Wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
Piątek (17.11.2023) ➜ Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
Sobota (18.11.2023) ➜ Wspomnienie Błog. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
Niedziela (19.11.2023) ➜ XXXIII Niedziela Zwykła

Bóg zapłać mieszkańcom z placu: MIKI koło MAGAZYNU za ofiarę Mszy św., za pokrycie kosztów wystroju kościoła i sprzątania świątyni.
Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu: KOCIOŁKA.

Dzisiaj:

• dzisiejsza składka w drugą niedzielę miesiąca jest na wkład własny planowanych remontów
  • o godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami jednorazowymi i Msza św. wieczorna.

W tygodniu:

• OD LISTOPADA ZMIANY DOTYCZĄCE SPOWIEDZI ŚW. W TYGODNIU, NABOŻEŃSTW, WYPOMINKÓW
  • WYPOMINKI ROCZNE będziemy czytać w niedziele 15 minut przed mszami św. o godz. 7.00, 10.30, 12.00 i 18.00
  • w dni powszednie okazja do spowiedzi św. 15 minut przed rannymi Mszami św. oraz od godz. 17.30 do godz. 17.55
  • w poniedziałek - Nabożeństwo do św. Marcina po mszy św. o godz. 18.00
  • we wtorek - Msza św. za zmarłych polecanych w czasie pogrzebu o godz. 18.00
  • w środę –  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po mszy św. o godz. 18.00

Podziękowanie Wszystkim za przygotowanie uroczystości odpustowych i za udział.

W poniedziałek 13 listopada o godz. 18.00 FATIMA połączona z nabożeństwem do św. Marcina.

W środę 15 listopada nasza Parafia prowadzi Diecezjalną Adorację Najświętszego Sakramentu. Porządek adorowania jest w gazetce parafialnej i na tablicy ogłoszeń.

Wypominki jednorazowe  czytamy  przez wszystkie niedziele listopada o godz. 17.30 podczas Koronki do Miłosierdzia Bożego oraz w czasie modlitwy wiernych w każdej Mszy świętej przez cały miesiąc.

W przyszłą - trzecią niedzielę miesiąca Przyjaciele Najświetszego Sakramentu zapraszają do wspólnej adoracji Pana Jezusa po mszy św. o godz. 12.00 do godziny 17.30.

W listopadzie można rezerwować Msze św. na rok 2024 w tygodniu u księży w kancelarii w godzinach urzędowania. Jest jeszcze około 50 wolnych terminów na przyszły rok. W niedzielę nie rezerwujemy ze względu na obowiązki kapłańskie. Szczegóły rezerwowania Mszy św. są wywieszone w gablotach parafalnych.

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę.

Przypominamy o właściwym parkowaniu po jednej stronie drogi prowadzącej do głównego wejścia do kościoła, aby w razie potrzeby karetka mogła spokojnie dojechać do zakrystii.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA
ŻYCZĄ DUSZPASTERZE