Odpust parafialny i jubileusz kapłaństwa

We wtorek 29.06.2021r. w naszej Wspólnocie odbył się odpust ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Sumie przewodniczył ks. Mikołaj Szczygieł, nasz rodak, który w tym roku obchodzi 10. rocznicę święceń kapłańskich, a kazanie okolicznościowe wygłosił ks. Piotr Jarosz proboszcz z Żywca Oczkowa.

We wtorek 29.06.2021r. w naszej Wspólnocie odbył się odpust ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Sumie przewodniczył ks. Mikołaj Szczygieł, nasz rodak, który w tym roku obchodzi 10. rocznicę święceń kapłańskich, a kazanie okolicznościowe wygłosił ks. Piotr Jarosz proboszcz z Żywca Oczkowa.Kaznodzieja głosił również kazanie na mszy św. prymicyjnej Jubilata dziesięć lat temu.

Sumę odpustową poprzedziły życzenia składane Jubilatowi i Solenizantom przez Przedstawicieli Władzy lokalnej oraz poszczególnych Grup działających w Radziechowach i Wspólnot Parafialnych.

Msza św. zakończyła się odmówieniem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, procesją wokół kościoła, uroczystym odśpiewaniem Te Deum Laudamus i błogosławieństwem eucharystycznym.
 

Zobacz galerię zdjęć