STOWARZYSZENIE DZIECI SERC 25 lat - prośba o 1,5%

STOWARZYSZENIE DZIECI SERC 25 lat - prośba o 1,5%

STOWARZYSZENIE DZIECI SERC

w Radziechowach

Zaprasza do wspólnego świętowania

25 rocznicy powstania

 

         A wszystko zaczęło się na przełomie 1999/ 2000 r., kiedy to, trudna do oszacowania grupa Ludzi o Wielkich Sercach i Ogromnym Zapale, postanowiła zorganizować Paraolimpiadę dla dzieci i młodzieży dotkniętych różnego typu dysfunkcjami z terenu Podbeskidzia.  

I tak trwamy jako organizacja pożytku publicznego (OPP), non profit, pro publico bono – bez zysku, dla dobra publicznego. A istniejemy dzięki pracy wolontariatowej, a finansowo dzięki 1.5% oraz pisanym przez nas wnioskom.

Czy nadal będziemy mogli prowadzić działalność? Wszystko zależy od Ludzi Dobrej Woli, którym DZIĘKUJEMY i zapewniamy o modlitewnej pamięci. Ale czekamy na nowych Wolontariuszy dodając, że każdy może nim zostać i to bez względu na wiek.

 

Nasz KRS 000012127676

 nr rachunku bankowego BS KARPATIA  20 8140 0009 0006 9430 2000 0010

 

Nasze najbliższe plany to:

  • 2 kwietnia, w XIX rocznicę śmierci Św. Jana Pawła II tradycyjnie u stóp Jubileuszowego Krzyża na górze Matysce zapalimy ,,Płomień Pamięci” odśpiewamy ,,Barkę” ...
  • 26 lipca w imieniny św. Anny i Joachima, podczas Mszy św. w Kaplicy u ,,Dziadka” będziemy dziękować za nasze istnienie i polecać opiece Bożej wszystkich, dzięki którym niezmiennie od ćwierć wieku działamy
  • 5 października XX Zaduszki Narodowe

 

 

Za wszelkie dobro Bóg Zapłać wdzięczne Stowarzyszenie Dzieci Serc