Zawody ministranckie BOSKO CUP

Wraz z drużyną ministrantów i lektorów z naszej parafii braliśmy udział w zawodach piłki halowej Bosko Cup. Etap rejonowy odbył sie w Łodygowicach na hali w szkole podstawowej.

Wraz z drużyną ministrantów i lektorów z naszej parafii braliśmy udział w zawodach piłki halowej Bosko Cup. Etap rejonowy odbył sie w Łodygowicach na hali w szkole podstawowej.

W tym roku po sukcesach letnich zawodów wyruszyliśmy tam z myslą że coś uda się ugrać. 12 drużyn stanęło do rywalizacji walcząc o wyjście do finałów. Rywalizacja była zacięta i walka do końca. Mimo dwóch remisów (które mogły być naszymi wielkimi wygranymi ;) ) trzeci mecz był zwycięski i ta wygrana dała nam awans do finałów. Wyszliśmy z drugiego miejsca w grupie z najlepszym bilansem bramkowym w całym okręgu.
Wiec udało się. Jedziemy na finały!!!
Dziękujemy osobom zaangażowanym w trenowanie młodych ministrantów i lektorów i za poświęcony czas. Świetnie prezentowali się w strojach wypożyczonych z Gminnego Klubu Sportowego Radziechowy-Wieprz za co Kierownictwu Klubu dziękujemy.

Bosko Cup